PSG stara się zatrzymać Mbappé

PSG cieszy się imponującą kampanią transferową. Zintensyfikowali rekrutację, podpisując kontrakty z Achrafem Hakimi, Sergio Ramosem i Gianluigim Donnarummą. 22-letni Hakimi był powszechnie uważany za najlepszego obrońcę Serie A i strzelił siedem goli dla Interu Mediolan w zeszłym sezonie. Jego przybycie oferuje elastyczność, której pragnie główny trener PSG, Mauricio Pochettino. Wydaje się jednak, że prawy obrońca przegapi nadchodzące mecze PSG, gdy zdejmie Koszulki Piłkarskie i uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19.

PSG desperacko dąży do zdobycia Ligi Mistrzów. Dzięki tym trzem transferom mają nadzieję przekonać napastnika Kyliana Mbappe do pozostania. 22-latek, noszący Koszulka PSG, został powiązany z przeprowadzką do Madrytu. Jego odejście byłoby ogromnym ciosem dla PSG.

Mbappé chce odejść, ponieważ wciąż nie jest przekonany, czy PSG jest w stanie wygrać Ligę Mistrzów. Klub postara się zrobić wszystko, co możliwe, aby skłonić go do odnowienia kontraktu wśród uwagi Realu Madryt. Ale co, jeśli Mbappé nalega na wyjazd bez Koszulki Piłkarskie? Wtedy PSG być może będzie musiało go sprzedać tego lata, aby zapobiec odejściu na darmowy transfer w 2022 roku.

PSG nadal interesuje się kilkoma wielkimi nazwiskami. Paul Pogba jest priorytetem w pomocy, a Eduardo Camavinga jest alternatywą. Chętnie też sprowadzą Lazio Joaquina Correę i zaoferują mu Koszulka PSG. Już teraz potencjał tego zespołu jest przerażający. A PSG nigdy nie było tak blisko osiągnięcia celu Ligi Mistrzów.