Manchester City rywalizuje o kontrakt z Federico Chiesa

Kapitan Aston Villa, Jack Grealish, wciąż jest na wakacjach, co nie powstrzyma plotek o transferach łączących go z Manchesterem City. W rzeczywistości szef City zidentyfikował inny cel pomocy. 27-letni Piotr Zieliński pokazał starą Koszulki Piłkarskie i był pod wrażeniem strzelenia 19 goli w 36 występach dla Napoli. Ale City jeszcze nie złożyło oferty. To będzie trudna sprawa, biorąc pod uwagę powiązania między dwoma klubami. To pokazuje, że City próba podpisania umowy z Grealish byłaby bardziej prawdopodobnym posunięciem.

Mistrzowie Premier League, Manchester City, biorą udział w wyścigu o pozyskanie skrzydłowego Juventusu Federico Chiesa, który założył Koszulki Piłkarskie i zagrał na Euro 2020 dla Włoch. Jednak Juventus nie jest zainteresowany sprzedażą 23-letniej gwiazdy wśród interesów Chelsea i Bayernu Monachium. Istnieje szokująca plotka sugerująca, że ​​Manchester City został powiązany z Cristiano Ronaldo. Mówi się, że umowa z Gabrielem Jesus plus gotówka przyniesie tę supergwiazdę na stadion Etihad. Łatwo przygotować dla niego Koszulka Manchester City.

Niepewna przyszłość Cristiano Ronaldo w Turynie łączy go z powrotem do Manchesteru United i przejściem do PSG. Manchester City ma problemy z podpisaniem kontraktu z Erlingiem Haalandem i Harrym Kane'em. Nie wykluczą szansy na podpisanie jednego z najlepszych napastników na świecie. Tymczasem klub jest jednym z niewielu innych klubów, które byłyby w stanie sfinansować ten ruch. Jednak nadal trudno sobie wyobrazić, że Ronaldo nosi Koszulka Manchester City.