Podpisanie Kyliana Mbappe spowoduje więcej problemów

Liverpool podpisał kontrakt z młodym Holendrem Sepp van den Bergem za wstępną opłatę w wysokości 1,6 miliona dolarów. Dołączy do klubu na trening przedsezonowy 6 lipca. Klub postrzega go jako zawodnika, którego może rozwinąć dla pierwszego zespołu. Ki-Jana Hoever dołączy do niego razem, który jest zaledwie miesiąc młodszy od swojego nowego kolegi z drużyny. Zobaczymy dwóch młodych ludzi w Koszulka Liverpool i grających w klubie. W rzeczywistości nie tylko Liverpool, są inne kluby, które interesują się tym chłopakiem.

Kierownik Liverpoolu, Jurgen Klopp, może zamiast tego wzmocnić swoją pomoc. Jednak podpisanie Kylian Mbappe spowodowałoby więcej problemów niż rozwiązałoby to dla klubu. 20-latek strzelił nawet cztery bramki w 13 minut, zdobywając nagrodę Ligue 1 Player of the Year. Ale były bramkarz Ray Clemence uważa, że ​​przeniesienie spowoduje więcej problemów, które mogą zakłócić harmonię w drużynie Kloppa.

Liverpool podpisał umowę o wartości 5 milionów funtów, w której skrzydłowy Rafa Camacho dołączy do Sporting CP. The Reds wprowadzili także 20-procentową klauzulę sprzedaży. 19-latek odrzucił możliwość podpisania nowej umowy z klubem. Miał na sobie Koszulki Piłkarskie i zadebiutował w seniorskim zespole Liverpoolu w styczniu i zrobił świetne wrażenie w ramach Ligi Młodzieżowej UEFA w zeszłym sezonie. To podpisanie nie jest związane z ruchem Bruno Fernandesa.