Chelsea zapewni Lampardowi wyjątkową sytuację

Poinformowano, że Mateo Kovacic chce dołączyć do Chelsea tego lata. Pomocnik spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w klubie, a teraz Chelsea sprawi, że umowa będzie trwała. Real chciałby około 45 milionów funtów za Kovacica i jego Koszulki Piłkarskie. Angielski klub ma mniej niż tydzień na podjęcie decyzji w sprawie gracza. Ale nadal nie jest pewne, czy nowy trener będzie chciał podpisać kontrakt Kovacic z wyjściem Maurizio Sarri.

Frank Lampard ma być nowym trenerem Bluesa. Klub obsługuje obecnie zakaz transferu dwóch okien. Biorąc pod uwagę ten warunek, Chelsea zapewni Franka Lamparda, że ​​ma przynajmniej jeden sezon na udowodnienie się, ponieważ jest zaniepokojony zadaniem stojącym przed nim na Stamford Bridge. Ale Lampard nie będzie w stanie zrobić własnych podpisów. W międzyczasie klub ma sześć dni na podjęcie decyzji, czy utrzymać Mateo Kovacica.

Tammy Abraham zamierza walczyć o miejsce w pierwszym zespole Chelsea tego lata. Oczekuje się, że otrzyma szansę w tym klubie. Abraham wierzy, że to daje klubowej młodzieży wyjątkową okazję do udowodnienia swojej wartości. Ma pełne zaufanie do swojej zdolności strzelania gola dla klubu i przynoszenia honoru Koszulka Chelsea w Premier League. W tym sezonie The Blues miał 41 zawodników, a Abraham strzelił 25 goli w Aston Villa.