Manchester City może sprzedać Eliaquim Mangala

Patrick Roberts przedłużył swój dwuletni kontrakt z Manchesterem City. A teraz dołączy do nowo awansowanego Norwich City 1 lipca. 22-latek spędził dwa i pół sezonu na wypożyczeniu z Celticem i spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Gironie. Trener Norwich Daniel Farke powiedział, że desperacko chce nosić żółtą i zieloną Koszulki Piłkarskie, a już udowodnił, że może grać na wysokim poziomie. Idealnie pasuje do klubu.

Manchester City może wreszcie zostać sprzedany Eliaquim Mangala, ponieważ klub już dawno próbował znaleźć nabywcę dla obrońcy. 28-latek rozpoczął zaledwie cztery mecze Premier League i został wypożyczony do Walencji. Być może Koszulka Manchester City nie jest dla niego odpowiednia. Niedawno City przeprowadziło rozmowy z Benficą na temat potencjalnego ruchu o wartości 100 milionów funtów dla Joao Felixa, który jest jednym z najbardziej ekscytujących perspektyw w świecie piłki nożnej.

Manchester City odrzucił ofertę 80 mln euro dla skrzydłowego Leroya Sané z Bayernu Monachium. Zaimponował podczas trzech sezonów w Etihad. Pep Guardiola pragnie utrzymać 23-latka pomimo tego, że w zeszłym sezonie nie miał regularnego miejsca startowego w drużynie City. Klub zaproponował mu przedłużenie kontraktu, który wygasa w 2021 roku.