Lądowanie Isco może być kolejnym krokiem dla Juve

Klub Serie A poszukuje swojego następnego szefa po tym, jak Massimiliano Allegri wyszedł na koniec sezonu. Allegri wygrał pięć tytułów Serie A i cztery trofea Coppa Italia podczas swojego pięcioletniego zaklęcia w Turynie. Juventus uzgodnił już osobiste warunki z Maurizio Sarri, według raportów z Włoch. Sarri powtórzył, że będzie rozmawiał z Chelsea o swojej przyszłości, kiedy sezon się skończy. Juventus rozumie się, że po środowym finale wzmaga pogoń za Sarri.

Sarri ma jeszcze dwa lata na swój obecny kontrakt na bluesa. Twierdził jednak, że jego pierwszym celem jest zdobycie tytułu. Wskazał również, że chce pozostać w Premier League jako trener Chelsea. Zmiana stylu Koszulka Juventus była ważną częścią. Jednak pogłoski sugerują, że międzynarodowy reprezentant Hiszpanii, Isco, jest w kolejce, aby stać się pierwszym graczem Maurizio Sarri jako szef Juventusu. Klub mógł wylądować w Isco tego lata za 60 milionów funtów, mimo że hiszpański jest w kontrakcie w Real do czerwca 2022 roku.

Sezon piłkarski 2018/19 dobiega końca, a Juventus już patrzy w przyszłość. Dużą rolę w nadchodzącym sezonie ma wprowadzenie nowych Koszulki Piłkarskie. Klub ujawnił już swój nowy zestaw domowy na następny sezon. Nowy zestaw ma być niebieski ze wzorem camo, który ma zostać uruchomiony 25 lipca. Z pewnością przyciągnie wzrok wielu.