De Ligt jest celem Barcelony

Ajax wonderkid Dillon Hoogewerf opowiedział się przeciwko podpisywaniu profesjonalnych warunków z klubem, który ma nadzieję dołączyć do Manchesteru United. 16-letni napastnik zdobył dziesięć bramek i stworzył sześć kolejnych dla Ajaksu, który jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących młodych zawodników Ajaksu. Wiele legend na temat Koszulki Piłkarskie zaczęło się od strony Amsterdamu, co oznacza, że ​​Frenkie de Jong i Matthijs de Ligt to dwa dobre przykłady.

De Ligt nie zdecydował jeszcze, co zamierza zrobić tego lata. Ale Barcelona pozostaje faworytem, ​​by zabezpieczyć swój podpis. Wszystko brzmiało oczywiste między Matthijsem de Ligtem i Barcą. Klub zaproponował 75 milionów euro dla zawodnika zmieniającego Koszulka Ajax, podczas gdy pensja żądana przez obrońcę poważnie go odsunie od Barcelony. W obliczu tego impasu De Ligt zaczął szukać gdzie indziej.

De Ligt jest teraz najbardziej pożądanym centralnym obrońcą na świecie po kampanii marzeń. Niderlandzka międzynarodówka była podobno powiązana z Manchesterem City, do którego klub został poproszony, aby ustawił się w przedniej części kolejki. Barcelona prowadziła wyścig, unikając konieczności zajmowania się swoim agentem Mino Raiola. Wcześniej ten zespół ma już umowę na wylądowanie Frenkie de Jong z Ajaksu.