Kibice Newcastle United krytykują wysoką cenę najnowszej koszulki klubu

Kibice Newcastle United wyrazili rozczarowanie wysoką ceną najnowszej koszulki klubu. Nowa domowa koszulka, która została zaprezentowana w zeszłym miesiącu, ma nowoczesny design z czarno-białymi paskami i logo klubu na piersi.

Jednak wielu fanów zaczęło krytykować ceny koszulki w mediach społecznościowych, a niektórzy nazywają je „śmiesznymi” i „niesprawiedliwymi”. Koszulki Piłkarskie kosztuje 65 funtów dla dorosłych, a wersja dla dzieci kosztuje 50 funtów. To znaczny wzrost w porównaniu z koszulką z poprzedniego sezonu, która kosztowała 55 funtów dla dorosłych i 45 funtów dla dzieci.

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Przepraszam, ale 65 funtów za koszulkę Newcastle United jest po prostu śmieszne. Nie mogę usprawiedliwić wydawania tak dużej kwoty na koszulkę”. Inny fan napisał: „Byłem podekscytowany zakupem nowej Koszulka Newcastle United, ale cena mnie zniechęciła. Jest po prostu za droga”.

Niektórzy fani zwracali również uwagę, że wysoka cena koszulki pojawia się w czasie, gdy wiele osób wciąż boryka się z problemami finansowymi z powodu pandemii. Jeden z fanów napisał na Twitterze: „To nie jest odpowiedni czas na wypuszczanie tak drogiej Koszulki Piłkarskie. Ludzie wciąż zmagają się z pandemią i nie stać ich na wydawanie tak dużej kwoty na koszulkę”.

Klub broni ceny koszulki, twierdząc, że odzwierciedla ona wysoką jakość produktu i koszt produkcji. Wskazali również, że ceny są zgodne z cenami innych klubów Premier League.

Jednak wielu fanów pozostaje nieprzekonanych i uważa, że klub powinien rozważyć obniżenie ceny koszulki, aby była bardziej dostępna dla kibiców. Niektórzy fani nawoływali nawet do bojkotu Koszulka Newcastle United w proteście przeciwko wysokim cenom.

Oczywiste jest, że ceny nowej koszulki Newcastle United podzieliły opinie fanów. Podczas gdy niektórzy są gotowi zapłacić wysoką cenę za produkt wysokiej jakości, inni uważają, że jest to zbyt drogie i niesprawiedliwe. Dopiero okaże się, czy klub ponownie rozważy strategię cenową dla przyszłych wydań koszulek, ale na razie wydaje się, że wielu fanów będzie trzymać się swoich starych koszulek lub szukać tańszych alternatyw.