Inter Mediolan nie pozwoli odejść Romelu Lukaku

Romelu Lukaku z Interu Mediolan powrócił do Mediolanu i zostanie tu w najbliższej przyszłości. Napastnik ma nosić Koszulka Inter Mediolan i odgrywać kluczową rolę dla nowego trenera Simone Inzaghi. Ale jego nazwisko na krótko pojawiało się w poprzednich spekulacjach. Prezes klubu stłumił te plotki mówiąc: Lukaku nie jest na sprzedaż. Istnieją jednak doniesienia, że ​​Chelsea rozważa włączenie jednego gracza plus gotówkę do podpisania Lukaku. The Blues chcą sprowadzić napastnika podczas letniego okna transferowego.

Chelsea utrzymała zainteresowanie Lukaku i podobno przygotuje dla niego ofertę o wartości 130 milionów euro. Jednak Inter wykluczył sprzedaż 28-latka tego lata, a Lukaku jest szczęśliwy w klubie. Inter Mediolan wydał swój nowy strój wyjazdowy na lata 2021-22. Domowa koszulka ze stylizowanym motywem nadruku wężowej skóry. A nowa biała Koszulka Inter Mediolan wyjazdowa ma wzór węża.

Cel transferowy Juventusu, Gianluca Scamacca, stał się celem Interu Mediolan. To wielkie lato dla Scamacca, który nosi Koszulki Piłkarskie, by być jednym z najlepszych młodych napastników we Włoszech. Nerazzurri są na rynku wzmocnień. Teraz ścigali się z Juventusem, aby zabezpieczyć usługi Scamacca. Christian Eriksen będzie miał nadzieję, że wróci do Interu Mediolan, gdzie przejdzie testy medyczne. Duńczyk upadł podczas EURO 2020 i ujawnił, że doszło do zatrzymania akcji serca. Teraz musi zdjąć Koszulki Piłkarskie i zaakceptować wycenę włoskiego FA, by zdecydować, czy może wrócić do piłki nożnej.