Bayern Monachium chce zaoferować Robertowi Lewandowskiemu dwuletnią umowę

Napastnik Bayernu Monachium, Robert Lewandowski, przez lata był absolutnie kluczowy dla sukcesu klubu, ale wygląda na to, że niedługo postawią Polaka ultimatum w sprawie jego przyszłości. To zależy od tego, czy chce zmienić Koszulki Piłkarskie. Były as Borussii Dortmund, który zachował nagrodę z zeszłego roku, po raz kolejny jest w niszczycielskiej formie w tym sezonie, strzelając 34 gole w 27 meczach. Pozostało mu 18 miesięcy na jego umowie, więc okaże się, kto wykona następny krok w celu odnowienia.

Bawarczycy mają jednoroczną politykę przedłużenia kontraktów dla zawodników powyżej 30 roku życia, ale rozważają zrobienie wyjątku dla reprezentantów Polski. To dobra wiadomość dla kibiców w Koszulka Bayern Monachium. BILD via MARCA twierdzi, że Bayern jest gotów zaoferować Lewandowskiemu dwuletnią umowę, jednak w porozumieniu jego zgłoszone zarobki w wysokości 369 000 funtów tygodniowo zostaną obcięte o niepotwierdzoną kwotę. Jeśli Bayern rzeczywiście spróbuje pozbyć się reprezentanta Polski, nie zabraknie europejskich gigantów, którzy skorzystaliby z okazji, by zabezpieczyć jego usługi.

Wcześniej w Niemczech donoszono, że Die Roten rozpocznie rozmowy z Lewandowskim w 2022 roku. Fani w Koszulki Piłkarskie mają na to oko. Dyrektorzy klubu Oliver Kahn, Karl-Heinz Rummenigge i Hasan Salihamidzic mają nadzieję, że przyszłość Lewandowskiego zostanie wkrótce wyjaśniona. Bayern będzie jednym z tych, którzy poprowadzą pogoń za Erlingiem Haalandem z Dortmundu, jeśli zdecydują się zarobić na Lewandowskim, jeśli nie przedłuży go. Kibice będą mieć nadzieję, że ich gwiazda zatrzyma Koszulka Bayern Monachium.