Odegaard nie mógł dołączyć do Ajax

Erik ten Hag pozostanie w Ajaksie przedłużając kontrakt do 2022 roku. 49-letni trener został trenerem Ajaksu w grudniu 2017 roku i pomógł holenderskiemu klubowi wygrać mistrzostwo i Puchar Holandii. Został wybrany najlepszym trenerem roku w Holandii. Osiągnęli fantastyczne wyniki w minionym sezonie. Teraz zajmie się rekonstrukcją zespołu z odlotami niektórych ważnych graczy z Ajaksu.

Ostatnio Ajax był powiązany z Martinem Odegaardem. Istnieją spekulacje na temat tego, że 20-latek może dołączyć do Ajaksu i zmienić Koszulki Piłkarskie. Młodzież wystąpiła 34 razy na wypożyczeniu w Vitesse i podpisała kontrakt z Madrytem w wieku 15 lat. Ale klub wykluczył możliwość zawarcia umowy.

Ajax okazał się świetnym zespołem w minionym sezonie. Nie za dużo myślą o przeciwnikach i zdobyli wyniki. Davinson Sanchez wybrał Ajax zamiast Barcelony w 2016 roku. Bardzo lubi Koszulka Ajax. Powiedział, że po prostu podążył za swoim sercem, chociaż było to trudne. Sanchez przeniósł się do Tottenham Hotspur po tym, jak klub dotarł do finału Ligi Europy. ale wciąż chwali filozofię klubu.