Luis Suarez skupia się na spotkaniu ze Stevenem Gerrardem po lekceważących ofertach

Według doniesień, supergwiazda Atletico Madryt i Urugwaj, Luis Suarez, czeka, aż były kolega z drużyny Liverpoolu, Steven Gerrard, podpisze go dla Aston Villi. Fani zobaczą, jak zmienia Koszulki Piłkarskie. Według hiszpańskiego dziennikarza Gerarda Romero, napastnik zwolnił wiele klubów z zamiarem połączenia się z byłym kolegą z drużyny Gerrardem w Midlands. Suarez grał u boku Gerrarda przez trzy i pół roku w Liverpoolu. Mówi się, że reprezentant Urugwaju jest przyciągany do pracy pod kierownictwem byłego kapitana reprezentacji Anglii w Villa Park.

Niedługo po potwierdzeniu przybycia Coutinho do Villa Park, Gabby Agbonlahor, który pozostaje rekordzistą klubu w historii Premier League, strzelił gola, powiedział Gerrardowi, aby podpisał kontrakt z Suarezem. Są hojni, oferując mu Koszulki Piłkarskie. Romero ujawnił, że Gerrard i Suarez rozmawiali już o perspektywie powrotu do Premier League, a 34-latek rozważa teraz przejście do Villi. Tymczasem Suarez odrzucił wiele ofert z Brazylii i jedną z Arabii Saudyjskiej „aby skupić się na propozycji Aston Villi”.

Luis Suarez zawsze lubił wyzwania, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby był to duży ruch, a nie przejście na emeryturę. Ale będzie zdenerwowany, widząc, jak zdejmuje Koszulka Atlético Madryt. Umowa 34-latka wygasa latem i myśli się, że przeniesie się na nowe pastwiska. Poza tym Gerrard często wyrażał swoje uczucia wobec Suareza i stwierdził w 2015 roku, że był najlepszym graczem, z jakim kiedykolwiek grał. Kibice w Koszulka Atlético Madryt będą czekać na wynik.