Inter Mediolan jest zainteresowany Bruno Fernandes

Inter Mediolan jest zainteresowany Bruno Fernandes

Nowy trener Interu Mediolan, Antonio Conte, uważa, że ​​klub wybrał go, ponieważ tworzy oczekiwania. Powiedział, że Inter jest ambitnym klubem i po pierwsze powie graczom, że nie mają żadnych ograniczeń. 49-latek cieszył się powodzeniem w Juventusie i jest przekonany, że może również wywrzeć tak duży wpływ na Inter. Antonio Conte twierdził, że przygotował strategię rozpoczęcia nowego sezonu.

Inter Mediolan jest jednym z zalotników rozgrywającego Sporting CP Bruno Fernandesa. Mówi się, że Tottenham Hotspur i Manchester United są również zainteresowani pomocnikiem. Mógł wybierać Koszulki Piłkarskie, jak mu się podoba. Portugalczyk ma wspaniały sezon, strzelając 32 gole we wszystkich rozgrywkach, dzięki czemu jest bardzo poszukiwany na całym kontynencie. Przyznał, że jego nazwisko związane z Inter jest ważne, ale powiedział również, że lubi Liverpoolu znacznie więcej.

Inter Mediolan poluje na posiłki na rynku transferowym, aby zaspokoić potrzeby Antonio Conte. Poinformowano, że Icardi nie został uwzględniony w planach nowego trenera, chociaż jest ostoją Interu Mediolan w ciągu ostatnich kilku sezonów. Ale z pewnością nie chce zdejmować Koszulka Inter Mediolan, ponieważ obecnie próbuje z klubu sprzedać go gdzie indziej. Oprócz Icardi na liście znajdują się również Ivan Perisic i Radja Nainggolan.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości