Chelsea zgodziła się zwolnić Maurizio Sarri

W związku z tym, że kurz został dopiero ustalony z ekscytującego wyścigu Premier League w ubiegłym sezonie, ogłoszono mecze Premier League 2019/20. W sierpniu klub Stamford Bridge rozpocznie się na Old Trafford. Chelsea gra w Manchester United w pierwszym meczu. Niektórzy fani Chelsea wściekają się na różnice między dwoma meczami. Zobaczmy, jak ich nowe Koszulka Chelsea grają w nowe gry. Chelsea i Manchester United zajęli odpowiednio trzecie i szóste miejsce w poprzednim sezonie.

Chelsea zgodziła się zwolnić Maurizio Sarri do Juventusu po tym, jak poinformował ich, że chce wrócić do Włoch. Juventus miał nadzieję, że zabierze Sarri do Włoch bez konieczności wypłacania odszkodowania. Ale Chelsea była zdecydowana, że ​​Juventus powinien zapłacić kontrakt Sarri. Sarri miał jeszcze rok na zawarcie umowy. Spowodowało to obawy o zaangażowanie Sarri. Wyjście Sarri oznacza, że ​​Chelsea straciła głównego trenera.

Chelsea otwiera nowy sezon, tracąc najlepszego zawodnika i trenera. W międzyczasie nie będą mogli podpisać żadnych nowych graczy przed zamknięciem okna 9 sierpnia. Klub przeprowadził własne planowanie bez umów, co oznacza, że ​​nie mogą kupić żadnej Koszulki Piłkarskie. Po odrzuceniu tak wielu menedżerów w ostatnich latach, tym razem klub musi zostać kierownikiem, podczas gdy Sarri chce wrócić do domu na stałe. To duże zadanie dla każdego, kto zastąpi Sarri jako nowego trenera.