Arsenal zakończył podpisanie Bena White'a

Powszechnie oczekuje się, że Alexandre Lacazette opuści Arsenal tego lata. Szef Atletico Madryt jest jego wielbicielem, a klub złożył już dla niego ofertę. Atletico był zainteresowany podpisaniem kontraktu z napastnikiem w 2017 roku, ale w końcu zobaczył, jak pokazuje Koszulka Arsenal i dołączył do klubu z północnego Londynu za 46,5 miliona funtów. Arsenal jest jednym z kilku klubów, które chcą podpisać kontrakt z Abrahamem i chcieliby zwolnić Lacazette, aby zrobić miejsce dla człowieka z Chelsea.

Arsenal przejmuje prowadzenie w wyścigu o podpisanie kontraktu z Tammy Abraham, ponieważ klub spełniłby wymagania gracza w wysokości 125 000 funtów tygodniowo. Szef Kanonierów lubi 23-latka. Przygotowują Koszulka Arsenal. Obecnie Chelsea jest gotowa pozwolić Abrahamowi odejść tego lata na wypożyczenie. Ben White stał się drugim letnim podpisaniem składu Mikela Artety. 23-latek ubrał się w Koszulki Piłkarskie i pojechał na Mistrzostwa Europy do Anglii. Arsenal potrzebuje obrońcy, który zastąpi Davida Luiza, a transakcja kosztuje klub około 50 milionów funtów.

Arsenal twierdzi, że jest zainteresowany Bernardo Silvą, który decyduje się opuścić Manchester City tego lata. Kilka klubów wykazało swoje zainteresowania. Mówi się jednak, że Silva tego lata przeniesie się do Barcelony. 18-letni Mika Biereth zdecydował się wręczyć Koszulki Piłkarskie i dołączyć do Arsenalu, aby wzmocnić akademię klubu, mimo że zaproponowano mu profesjonalny kontrakt w Fulham. Biereth zapewnił 23 gole i 15 asyst w 33 występach dla Fulham w zeszłym sezonie.