Nie jest łatwo opuścić PSG dla Neymara

Mówi się, że Paris Saint-Germain nie otrzymał żadnej oferty z Barcelony dla Neymara, podczas gdy był tak długo związany z hiszpańskim klubem. Reporterzy na początku tego tygodnia powiedzieli, że Barcelona złożyła oficjalną propozycję przywrócenia brazylijskiej gwiazdy na Camp Nou z 40 milionami euro. Mówi się, że francuski klub nie podjął decyzji, podczas gdy oni zaakceptowaliby umowę cash-and-players.

Neymar wrócił do szkolenia w Paryżu w poniedziałek rano i powiedział klubowi, że chce odejść. Kierownik klubu powiedział, że dowiedział się, że Neymar chciał opuścić klub w czerwcu. Wszyscy wiedzą, że Neymar chce opuścić PSG, ale klub nie chce go sprzedać. Wygląda na to, że nie jest łatwo zdjąć Koszulka PSG dla Neymara. Co więcej, Barcelona może mieć trudności z sfinansowaniem kolejnego dużego ruchu, ponieważ dużo wydali na podpisanie umowy z Antoine Griezmann.

Paris-Saint Germain podpisał Abdou Diallo z Borussii Dortmund z pięcioletnim kontraktem. Obrońca był konsekwentną postacią w Dortmundzie w zeszłym sezonie. A teraz włoży Koszulki Piłkarskie i będzie bodźcem dla nadziei francuskiego klubu na przyszły sezon. Wszechstronny 23-latek to piąte podpisanie PSG. Powiedział, że to wielki zaszczyt być zaangażowanym w tak prestiżowy klub jak Paris Saint-Germain.