Luka Modrić jest zainteresowany przedłużeniem rocznej umowy z Realem Madryt

Luka Modrić to bez wątpienia wszechczasowa legenda Realu Madryt i jeden z najwspanialszych piłkarzy w historii. Ostatnio dużo mówi się o przyszłości Luki Modricia, a rząd Arabii Saudyjskiej podobno zaoferował pomocnikowi Realu Madryt możliwość podpisania dwuletniego kontraktu wartego 60 milionów euro wraz z pełnym zwolnieniem podatkowym. W Koszulki Piłkarskie 37-latek wciąż prezentuje olśniewające występy i szuka kolejnego rocznego kontraktu z Realem Madryt. Rząd Arabii Saudyjskiej zrobił wszystko, aby powitać trzy gwiazdy: Lukę Modrica, Karima Benzemę i Sergio Ramosa.

37-letni Modrić jest w Realu Madryt od 2012 roku. Jego kontrakt z hiszpańskimi gigantami wygasa z końcem obecnego sezonu, a co do jego przyszłości w Los Blancos pojawiają się sprzeczne doniesienia. Według El Mundo przedstawiciele Arabii Saudyjskiej kontaktowali się z Modriciem, aby wyjaśnić, że są zainteresowani sprowadzeniem go do najwyższej ligi po zakończeniu kampanii. Do Chorwata zwrócono się również ze strojów MLS z dwuletnią umową, która została przedstawiona głównemu graczowi, który widziałby go w rywalizacji nawet do 40 roku życia.

Ale jak donosi AS, Modrić chce zostać w Madrycie jeszcze przez rok i nie planuje z nikim negocjować ani spekulować ofertami, które napływają do niego w ostatnich tygodniach. Nawet w wieku 37 lat weteran wierzy, że ma wszystko, czego potrzeba, aby kontynuować futbol na najwyższym poziomie w białej Koszulka Real Madryt. „Luka da nam wiele w pozostałej części sezonu i wkrótce zapomnimy o zużyciu Pucharu Świata”, powiedział włoski menedżer Madrytu swojemu sztabowi trenerskiemu. Sam Modrić uważa, że jego występy poprawią się po lutym, kiedy Real Madryt rozegra wiele ważnych meczów w swoim sezonie.