Legendarny obrońca Realu Madryt zmarł

Real Madryt musi ustalić, którzy gracze pozostaną w klubie, ponieważ 37 graczy jest objętych umową. 26 z nich jest obecnie w pierwszej drużynie, a gracze, którzy zakończą pożyczkę, powrócą do Santiago Bernabéu. Poza tym Real Madryt przedłuży obecny kontrakt Luki Modric do 30 czerwca 2021 r. Fani zobaczą go w białej Koszulka Real Madryt. 34-latek utorował sobie drogę na wczesnym etapie tej kampanii, ale wcześniej jego wrażenia zrobiły na nim wrażenie.

Pomocnik Manchesteru United Paul Pogba nadal chce dołączyć do Realu Madryt tego lata. Mówi się, że 27-latek chętnie współpracuje z Zidane i pozostało mu jeszcze rok do podpisania umowy na Old Trafford. Czerwone Diabły chcą go wyładować za 100 milionów funtów. Legendarny obrońca Realu Madryt zmarł w wieku 73 lat. Goyo Benito był sześciokrotnym mistrzem LaLigi w swojej ukochanej białej Koszulki Piłkarskie z Blancos.

Gwiazda PSG, Kylian Mbappé, znajduje się również na liście zakupów hiszpańskich gigantów. 21-latek ma kontrakt z paryskim klubem do 2022 roku, ale dwukrotnie odmówił podpisania nowego kontraktu. Jego celem jest zdobycie Ballon d'Or pewnego dnia, który prawdopodobnie spełni się w Realu Madryt. Jednak na koronę wirusa Real wpływa oczywiście strategia Real'a. Jeśli Mbappé nadal nie przedłuża umowy, Real Madryt może również przedstawić bardzo sugestywną ofertę.