Inter Mediolan 4-0 Genua rozpoczyna nowy sezon

Zwycięstwo Interu Mediolan 4-0 nad Genuą to wspaniałe otwarcie dla Simone Inzaghiego i jego ludzi. Nowi nabywcy Hakan Calhanoglu i Edin Dzeko mieli pewną reakcję chemiczną, dzięki czemu obrona była solidna jak skała. Calhanoglu walczy z konsekwencją, ale może coś zapewnić. A 35-letni Dzeko nosił Koszulka Inter Mediolan i zadebiutował imponującym ruchem i umiejętnością prowadzenia linii.

Pojawiły się wątpliwości, czy Inter obroni tytuł, gdy klub sprzedał Romelu Lukaku i Achrafa Hakimi. Inter złagodził te obawy dzięki tej wygranej. Na pewno są oznaki nadziei i obietnicy. W międzyczasie dwa lata później powitali także tłum wypełniający się Stadio Giuseppe Meazza. Gospodarze zostali zachęceni przez podekscytowany tłum, który miał na sobie niebiesko-czarne Koszulki Piłkarskie.

Christian Eriksen nadal nie został upoważniony do powrotu do akcji po tym, jak przeszedł operację zatrzymania akcji serca podczas Euro 2021. Nigdy nie wolno mu było nosić Koszulka Inter Mediolan podczas treningu, dopóki nie zezwolono na usunięcie epizodu sercowego. 29-latek jest w dobrej formie fizycznej i psychicznej. Dołączył do Interu w styczniu 2020 r. i pomógł klubowi wygrać mistrzostwa włoskiej Serie A w latach 2020-2021. Fani Interu Mediolan i jego zwolennicy będą już niebawem oczekiwać jego powrotu w nowej Koszulki Piłkarskie.