Arsenał związany z podpisaniem umowy Eray Comert

Fani Arsenalu będą martwić się o przyszłość Pierre'a Emericka Aubameyanga i Alexandre Lacazette w klubie, gdy kontrakty duetu wygasną pod koniec sezonu. Mówi się, że duet jest zainteresowany włoską stroną Napoli. Ci dwaj napastnicy są w szczytach kariery w Koszulki Piłkarskie, więc inne kluby będą musiały zapłacić ogromne kwoty przed darmowym transferem. Ale Strzelcy będą wielkim ciosem stracić szybki ruch do przodu.

Istnieją spekulacje, że zwolennik PSG, Mauro Icardi, jest zaangażowany w wielką transakcję wymiany między Arsenalem i Interem Mediolan. Raporty sugerują, że Pierre-Emerick Aubameyang prawdopodobnie jedzie do San Siro, a jego kontrakt kończy się w Emiratach. Jednak Inter musiałby zająć co najmniej 100 m, gdyby chcieli zrealizować umowę. Tymczasem Kanonierów powiązano z posunięciem do podpisania nowego środkowego obrońcy. 22-letni Eray Comert, obecnie grający dla FC Basel, jest na radiu Arsenalu.

Szef Arsenalu Mikel Arteta będzie chciał wzmocnić swój skład tego lata. Był chwalony od swojego przybycia w zeszłym roku. Wykonał dobrą robotę, przywracając energię. W związku z interesem podpisania się z pomocnikiem Lyonu, Houssemem Aouarem, kibice Gunners, nosząc Koszulka Arsenal w domu, zachęcają 21-latka do przeniesienia się na stadion Emirates. Lyon jest gotów sprzedać pomocnika tego lata, ale potrzebna jest 43 milionów funtów.